- ELECTRICAL
- Φις - Πολύπριζα
- Διάφορα Φις & Πολύπριζα
- Brand
- Eurolamp
- ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ ΣΕΤ 3ΤΕΜ

3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ ΣΕΤ 3ΤΕΜ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-09050
24.75€
Ex Tax: 24.75€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ ΣΕΤ 3ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Συχνότητα: 433,92MHz/ Frequency: 433,92MHz |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2300W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Τύπος Μπαταρίας | CR2032 3V |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
